Site Rengi

Türkiye'nin İlk ve Tek Kuyumculuk Sektörü Haber Sitesi
Kuyumcudan Haber

Esenyurt’ta bir kısım vatandaş kuyumcunun önünde “dolandırıldık” iddiasıyla toplandı.

Esenyurt’ta bir kısım vatandaş kuyumcunun önünde “dolandırıldık” iddiasıyla toplandı.

Sektörümüzde kanayan bir yara haline gelen emanet altınlarla kaçma olayı İstanbul Esenyurt’ta bir kez daha meydana geldiği iddia ediliyor.

Vatandaşlar 30 yıllık kuyumcu olan şahsın vatandaştan topladığı emanet altınlarla kayıplara karıştığı ve bir süredir ulaşılamadığını bildirirken mağduriyetlerinin de giderilmesini istediler.

DHA’nın haberine göre, Mağdur vatandaşlardan Cemile Yıldırım, bugün saat 11’de altınlarını almak için anlaştıklarını ancak geri dönüş olmadığını ifade ederek, “Haziran ayının 2’sinde geldim ödemeyi yaptım kendisine. O günden beri yok hazır değil dedi bana. ‘Çarşamba 11’de gel’ dedi geldik ama yok” dedi.

“MİLLETE SAHTE DEKONTLAR ATIYORLAR”

Mağdur vatandaşlardan Mehmet Bozdağ ise, “Herkesin aynı şekilde dolandırıp kaçtılar. Adam yok piyasada. En son Pazartesi günü geldi o günden beri yok. Telefonları şu anda kapalı firari kimse nerede olduğunu bilmiyor. Ödeyeceğim dedi ama yalan millete sahte dekontlar atıyorlar” diye konuştu.

Yakın zamanda düğünü olduğunu ve büyük mağduriyet yaşadığını kaydeden Ömürcan Gültekin isimli vatandaş, “Düğün yapacaktım bize bugün dediler ama şu anda kimse yok” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Whatsapp İletişim